Totally confused - 1. díl

4. prosince 2012 v 23:31 | Ann Purpleperfect |  Povídky a příběhy

Totally confused"And live while we're young!" "Drž už klapačku!" Zařvala na mě má sestra Drew. "Proč? Mě se ta písnička líbí!" "Nechci bydlet pod jednou střechou s holkou, ehm teda spíš s magorem, co miluje 4 klony Biebera!" Supěla na mě. I já se teď musela ovládat, abych po ní neskočila. "Ne! Takhle o nich nemluv! Za 1. je jich pět a za druhé, nevypadají ani trochu jako to... fuj! Jsou úžasní!!!" "Je to parta ubohých buzerantů!"
Po tomdle jsem se s ní už nehodlala hádat, měla jsem alespoň sto argumentů, jak toto tvrzení vyvrátit, ale hádat se s Drew nemá smysl. Bylo by to jen další promarněné letní dopoledne.
Rázně jsem se otočila na podpadku a odešla. Sestra za mnou ještě chrlila nadávky na jenich účet, ale já už neměla síly poslouchat. Vyrazila jsem do obýváku a hupsla do křesla. V tom jsem si všimla, že mi něco chybí. Ách ano, chipsy. Jak jsem mohla vůbec zapomenout?
Odešla jsem se do spíže podívat po nějakých paprikových, co je mám tak ráda. Samozdřejmě tam na mě čekaly
Vrátila jsem se do obýváku s balíčkem chipsů a sklenicí coly. Velmi 'zdravá' a 'výživná' snídaně. Usedla jsem do hlubokého, pohodlného křesla a začala přepínat různé pořady. Skoro všude bylo něco takového:"Dnes se stala strašná katastrofa..." nebo :"Autobus vybouchl těsně před tím, než všichni pasažéři vystoupili...." Atd...
Po chvíli jsem pochopila, že tak jako tak bude nejlepší MTV. Vůbec jsem nevnímala všchny ty písničky a rozhovory, protože jsem si u toho ještě četla pojednání o životě bohatých a slavných.Ach, kdybych byla slavná, alespoň trošičku, byla by o to větší pravděpodobnost, že ho potkám...
Z mého přemýšlení mě vytrhl zase ten znuděný reportérský hlas! "Právě na obrazovce vidíte asi 500 bláznivých holek, které urputně pronásledují..." Co to jako má být? Ten nudný hlas na MTV??? Už, jsem chtěla přepnout na něco zajímavějšího, ale něco mě zarazilo. Na obrazovce jsem uviděla houf dívek a 5 postav, co před nimi prchají.Hej! Nebyl právě tohle dům naší sousedky? A neni todle právě naše zahrada? Co je to vůbec za těch pět postav? Co to sakra?? Proč lezou k nám do zahrady???
Co nejrychleji jsem se rozběhla ke dveřím vedoucím do naší zahrady. Před tím, než jsem rozevřela dveře, jsem se zarazila, co když ta zahrada vůbec nebyla naše, ale jen podobná? Nebudu vypadat jako magor?
I přes všechny mé obavy jsem rozrazila dveře a v tom se mé pochybnosti rázem rozplynuly. Do obýváku vpadlo 5 nádherných kluků...

Těšte se na pokračování

Poznámka autorky: Todle je můj 1. ff o 1D, tak to berte s nadhledem. Jinak budu ráda za jaký koli koment a hvězdičku :)))

Vaše
Ann Purpleperfect
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lyra Lyra | Web | 5. prosince 2012 v 18:03 | Reagovat

OMG!!!!! Tak tohle naprosto extrémě dokonalý. Musíš to okamžitě vydat jako knihu.

2 Ann Purpleperfect Ann Purpleperfect | E-mail | Web | 5. prosince 2012 v 18:40 | Reagovat

Oh.. Dííík :)) To jsem ráda, že se ti to líbí :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama